Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
31 lat od tragicznego wypadku
Kolejna rocznica wypadku, który zakończył życie prowadzących program Sonda - Andrzeja Kurka i Zdzisława Kamińskiego. Kolejna okazja do wspomnień, a czas na naszym Forum jakby zwolnił. Jakby wszystko już zostało powiedziane, wszystkie tajemnice Sondy ujawnione. Dla mnie wspomnienie o tym tragicznym dniu wciąż rozpala ogromne emocje - taki symboliczny znicz płonący na grobach ludzi, którzy ubarwiali moje młodzieńcze lata.
Odpowiedz
(29.09.20, 17:01)Jagos65 napisał(a): Kolejna rocznica wypadku, który zakończył życie prowadzących program Sonda - Andrzeja Kurka i Zdzisława Kamińskiego. Kolejna okazja do wspomnień, a czas na naszym Forum jakby zwolnił. Jakby wszystko już zostało powiedziane, wszystkie tajemnice Sondy ujawnione. Dla mnie wspomnienie o tym tragicznym dniu wciąż rozpala ogromne emocje - taki symboliczny znicz płonący na grobach ludzi, którzy ubarwiali moje młodzieńcze lata.

Witam.
W dzisiejszej Gazecie Wyborczej ukazał się duży artykuł o Sondzie.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości