Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaki kolor ma Księżyc ?
Słońce, na swojej powierzchni ma temperaturę barwową 6500 K. Jaką temperaturę barwową daje światło odbite od powierzchni Księżyca? Kto wie?
Odpowiedz
Zapraszam do odpowiedzi wszystkich tzw. "Guru" astronomii. Bardzo jestem ciekaw Waszej odpowiedzi na tak proste pytanie.
Odpowiedz
Przyszedłem na to forum, ażeby się czegoś dowiedzieć, więc gdzie są naukowe odpowiedzi? gdzie jesteście guru astronomii ??????????
Odpowiedz
Jak wrzuciłem link do strony, strony naszego forum na innym forum, to się dowiedziałem, że nasze forum jest przestarzałe. Może pora go ożywić. Zapraszam do dyskusji, coś tutaj jednak ludzi jest, widać to po ilości wyświetleń. Proszę o merytoryczne wypowiedzi,więc pytam jeszcze raz, jakie jest Wasze na ten temat zdanie, choć to wydać się może banalne, ale wbrew pozorom bardzo zasadne pytanie i pytam z ciekawością. Jaki kolor przy swojej powierzchni ma Księżyc?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości