Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"SONDA 2" w TVP2
(05.02.16, 21:29)Radek68 napisał(a): Też boję się, że nie wyjdzie dobrze (a na pewno nie wyjdzie tak, jakbyśmy to chcieli i widzieli), ale mam nadzieję, że przynajmniej nie będzie źle.
Wy nawet sami nie wiecie czego wy chcecie po tym programie, bo żaden z was nie napisał żadnych uwag i propozycji. Żaden z was nie ruszył tyłka i nie skontaktował się z panem Maciejem Chmielem.
Zamiast tego zachowujecie się jak stare dziadki, które marudzą. Ale nikt z was nie poczynił żadnych kroków by sprawić aby ten program był udany.

Później będziecie jęczeć, że to profanacja Sondy.

Radek 68 po raz kolejny wyznaczam cię do kontaktu.
Jeśli nie - to całę to forum i wasze inicjatywy możecie wsadzić sobie wiecie w co, skoro przy tak ważnym temacie nie robicie nic.
Odpowiedz
Troszkę przesadzasz Smile z tym marudzeniem
no może troszkę ...
Dobra proponuję stworzenie (co już pisałem) listu do Pana Macieja Chmiela ....
Kto ma zacząć ? Dobra powiedzmy ja spróbuję dziś po południu coś naklikać .... (ale jeśli ktoś chce minie uprzedzić nie widzę przeszkód)
Stworzymy i wyślemy ?
OK ?
Nie ma tu nas jakiegoś tłumu ale kilku się pewnie znajdzie ...
Odpowiedz
http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/tom...a-2-w-tvp2

Dr Tomasz Rożek. Widziałem go w kilku filmach na YT, całkiem poprawnie wypada na ekranie.
oko sowy słucha śniegu życie umyka
Odpowiedz
Nie znam człowieka ale ocenie te jego filmy i się wypowiem.
Ale na start powinno być ich dwóch ..... no ale to moje zadanie ....
To wiemy coraz więcej.
Jestem tylko ciekaw dlaczego oni tak chcą odtwarzać stare programy .... ciekaw jestem czy choćby coś konsultowali z żyjącymi twórcami ... SONDY ?
Odpowiedz
W filmie promującym swoją książkę oglądał buty przez teleskop Smile

https://youtu.be/PQs-yJZ6V0M

Załączone pliki Miniatury

UWAŻAJ ta jednostka wraz z bandą swoich koleżków podczas czytania tego postu może przejąć kontrolę nad twoim tosterem....  + www.astrofotografia.pl + http://astrofotografia.pl/wordpress/ +
Odpowiedz
I nadal nic nie napisaliście.
Odpowiedz
(07.02.16, 00:24)maxbit napisał(a): .... popatrzcie na "programy w internecie" robione mniejszymi czy większymi środkami .... są kanały (nawet całkiem jedno tematyczne) które mają duża czy bardzo dużą oglądalność ....

To że jakiś kanał na Youtubie ma dużą oglądalność, nie oznacza, że jest wartościowy. Niestety, może być wręcz odwrotnie. Stephen Hawking powiedział "Science will win beacuse it works", obawiam się,  że bardziej realistyczne byłoby "Bullshit will win because people love it".

Jest np. kanał o programowaniu w C++, zrobiony przez jakiegoś nauczyciela. Popularność ma znaczną, ale poziom merytoryczny żenująco niski. A jeszcze autor uważa się za alfę i omegę i robi też filmy o psychologii i biologii, a jest kreacjonistą (sic!).

Więc żeby zrobić dobry program pasja nie wystarczy, wiedza też nie wystarczy i warsztat to też za mało, trzeba jeszcze mieć pewien rodzaj uczciwości, a nie być "oficerem frontu propagandowego" (cytat z książki Marka Siudyma). Podążanie za modą i "to jest byznes" też mi nie za bardzo pasują do edukacji.
Odpowiedz
Moim zdaniem nie powinno się używać nazwy SONDA, choćby dlatego, że zmieniona została formuła. To tylko niezdarny chwyt reklamowy, gra na sympatiach ludzi sprzed lat, która nie będzie miała, żadnego odzwierciedlenia w nowej produkcji.
UWAŻAJ ta jednostka wraz z bandą swoich koleżków podczas czytania tego postu może przejąć kontrolę nad twoim tosterem....  + www.astrofotografia.pl + http://astrofotografia.pl/wordpress/ +
Odpowiedz
Znam go "o tyle o ile", bo widziałem jak opowiadał o nauce w TVN-ie (dzień dobry TVN), według mnie ma pasję i niezłą wiedzę, potrafi zarażać tym co mówi, a mówi o nauce bardzo emocjonalnie i widać, że mu zależy. Według mnie - chyba dobry wybór.
Mam nadzieję, że nie będzie próbował zmierzyć się z legendą SONDY, tylko zrobi swój własny program, do którego SONDA będzie punktem wyjścia i będzie potraktowana z należytym jej szacunkiem.
Odpowiedz
hmm obejrzałem, szczerze dość płasko, tak sobie gada bez emocji ...
Powiedział bym odważnie tyłka nie urywa...
Chcesz obejrzeć pasjonta ?
no to obejrzyj Naukowy Bełkot o i ten już to bardziej potrafi ....
Przed chwilą przypadkiem obejrzałem

też dość ciekawie.... ale to tak tylko jako ciekawostka...

Parę fajnych odcinków zrobił SciFun ...
Takich ludzi trzeba ....

Ja ? A marnie to widzę obstawiam że spalą temat że pójdzie ogień, ale obym się mylił ...
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości