Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Koń z RC8-pierwsze światło
Dziękuje Januszu. Cieszę się,że Ci się podoba,choć doskonale zdaje sobie sprawę z niedociągnięć.

Odpowiedz
Podoba mi się ten kolor , jest jakiś magiczny , jak z dobrego filmu SF.

Oczywiście są szumy ale życzę ci aby w dużej skali wyglądał jak w najmniejszej .
Podoba mi sie też to że łamiesz standardy focenia długą ogniskową słabszymi montażami , tak3maj.

Ja walczę non stop z planetami ale fajnie by było zrobić parę DS-ów moim SCT8" , jakoś trudno mi sie za to zabrać ale może kiedyś  :Smile
Odpowiedz
Halpha jest OK Smile
WO FLT 98 Apo, QHY8L,  EQ6 Pro....
Odpowiedz
(03.01.15, 00:21)astrokosmo link napisał(a): Ja walczę non stop z planetami ale fajnie by było zrobić parę DS-ów moim SCT8" , jakoś trudno mi sie za to zabrać ale może kiedyś  :Smile

z SCT8 wychodzą fajne DSy,a jako,że lubię większą skalę,dlatego gorąco Cię do tego zachęcam. Wprawdzie nie jest to już bezstresowe astrofoto,ale można pokazać obiekty w całkiem innym i lepszym świetle. Planety wychodzą z Twojej ósemki bardzo ładne,więc może równie udane zdjęcia zrobisz DSów.

Odpowiedz
Nie wiem tylko czy mój CG-5 GT pociągnie na desach .
Odpowiedz
Żeby Cię zmotywować,najpierw popatrz na to co robi koleś na ekstremalnie krótkich czasach z SCT9.25 - http://www.astrobin.com/users/Junior-CCD/ a potem pisz takie rzeczy

Wg mie są jakieś stereotypy,które mówią,że trzeba palić jak najdłuższe klatki,a jednak okazuje się,że wystarczy podejście planetarne. Więcej klatek w krótszym czasie.

Odpowiedz
Zwracał mi kiedyś na to uwagę Dominik Woś a jemu chyba można zaufać biorąc pod uwagę jego foty.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości