Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kalifornia
Po wypaleniu głównego celu,jakim było serce z duszą,montaż powędrował do Perseusza,żeby zobaczyć jak Kalifornia wejdzie w kadr 200mm obiektywu. Wszedł tak dobrze,że został tam na ponad godzinkę Smile

ST8300,Canon 200mm 2.8L@f3.5,AZ EQ6GT,Ha 7nm- 15x300sek.

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
Kadr pikny ale fota spierniczona, postaraj się obrobić nieco mniej forsownie to wyszło dla mnie zbyt sztucznie. Trochę wygląda jakbyś nakleił gwiazdki na jakąś plamę Smile
Dawaj Patryk, wiem że potrafisz zrobić to lepiej!
UWAŻAJ ta jednostka wraz z bandą swoich koleżków podczas czytania tego postu może przejąć kontrolę nad twoim tosterem....  + www.astrofotografia.pl + http://astrofotografia.pl/wordpress/ +
Odpowiedz
Masz rację. Jak tak teraz patrzę,to faktycznie widzę,że z tymi gwiazdami jest coś nie teges. No cóż. Na weekend czeka mnie poprawka.

Odpowiedz
Podłączę się w temacie.
Testowałem adapter Geoptik'a do Canona/Atika z filtrem Halpha.
Coś zrypałem bo efekt nie powala, może za krótkie czasy? Prawie 4 godziny. 23 x 10 min. A może cirrus, który niby był, a jakoby go nie było.
Leszno 2014.12.26 i 29.
EQ6, guiding: TS APO 65Q z Atik Titan, Canon 70-200 L4 przy 70mm @4 z Atik 314L+

Załączone pliki Miniatury

Pozdrawiam, Bartosz Leszno  51° 50'  , 16° 33'
Odpowiedz
Fajny szeroki kadr,choć ja bym go odwrócił o 180st. Nie ma co narzekać,choć jak na 4 godziny to faktycznie trochę "blado" wyszło. Może podejdź bardziej agresywnie do obróbki?

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości