Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sard na szeroko
Witam.
Wczoraj nic nie zapowiadało,że będzie pogoda,dlatego nie nastawiałem się na nic konkretnego. Niby niebo czyste,ale co chwile sunęły po nim chmury. W sumie tak bez pomysłu wywaliłem w końcu montaż,zapiąłem Canona z obiektywem i puściłem nieguidowaną serię zdjęć. Ot taka lajtowa astrofotografia. Większość zdjęć poszła do kosza,przez chmury,reszta poskładana z darkami i biasami.

Canon 450Dmod,CLS Eos Clip,Canon 200mm 2.8L -2 godziny materiału na ISO 800

[Obrazek: 14585251582_0e6289ca6b_o.jpg]

Odpowiedz
Bardzo fajna fota, ja bym to zrobił nieco bardziej kontrastowo (z uwydatnieniem ciemniejszych miejsc).

Pozdrawiam!
UWAŻAJ ta jednostka wraz z bandą swoich koleżków podczas czytania tego postu może przejąć kontrolę nad twoim tosterem....  + www.astrofotografia.pl + http://astrofotografia.pl/wordpress/ +
Odpowiedz
Dzięki Michał,za pozytywny odbiór Wink Teraz będę więcej bawił się w takie kadry,więc pewnie szybko nabiorę wprawy w obróbce szerszych pól.

Odpowiedz
Podoba sie. Dobre foto Patryk  Smile
WO FLT 98 Apo, QHY8L,  EQ6 Pro....
Odpowiedz
To nie czepianie się, bo najprawdopodobniej jest to przestawienie literek. Ale z ciekawości zaglądnąłem do encyklopedii p.Josipa Kleczka.
Gwiazda Gamma Cygni, olbrzym w Łabędziu, nazywa się Sadir a po arabsku  Sadr , czyli pierś ( Łabędzia)

Smile

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości