Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
M 42 koniec sezonu :)
Bede za nia tesknil Smile
56x75sek .

Załączone pliki Miniatury

WO FLT 98 Apo, QHY8L,  EQ6 Pro....
Odpowiedz
(22.03.14, 23:05)Marvaz link napisał(a): Bede za nia tesknil Smile
56x75sek .

Miły oku!
Odpowiedz
Marek,napisz coś na temat wykorzystanego sprzętu,bo na moje oko,to było robione z jakiejś kamery OSC. Może to z QHY8 i np. Idasem? Tak mi to wygląda. Mam rację? Wink

Odpowiedz
Spostrzegawczy jestes Patryk. 8)
Odpowiedz
fajna bo bardzo delikatna, OSC z Twoim niebem to ryzykowna sprawa.

Pozdrawiam!
UWAŻAJ ta jednostka wraz z bandą swoich koleżków podczas czytania tego postu może przejąć kontrolę nad twoim tosterem....  + www.astrofotografia.pl + http://astrofotografia.pl/wordpress/ +
Odpowiedz
(26.03.14, 08:35)papatki link napisał(a): OSC z Twoim niebem to ryzykowna sprawa.

Pozdrawiam!

Michal zdaje sobie sprawe . To tylko na ten sezon  zeby sie podszkolic zanim kupie mono. Poza tym byla w takiej cenie,ze trudno bylo odmowic Smile
Tak czy owak juz widze przewage nad Canonem i to powazna Smile
Odpowiedz
(26.03.14, 16:01)Marvaz link napisał(a): Michal zdaje sobie sprawe . To tylko na ten sezon  zeby sie podszkolic zanim kupie mono. Poza tym byla w takiej cenie,ze trudno bylo odmowic Smile
Tak czy owak juz widze przewage nad Canonem i to powazna Smile
Marek to jak kupisz ju mono kamerkę to poproszę dobrą ofertę na tą kolorową Wink
Marcin
Odpowiedz
Pogoda nie pozwolila na wiecej.
25x300

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
Jaki koniec sezonu  ???
Przecież Orion góruje około 21, czyli można go śmiało focić, chyba, że Twoja miejscówka uniemożliwia to  8)

I jeszcze dygresja - co to jest pogoda do astro foto, bo dobry tydzień nie widziałem kropek na niebie. A to co było to były wyścigi z czasem, aby złapać kometę.
Pozdrawiam, Bartosz Leszno  51° 50'  , 16° 33'
Odpowiedz
O! Teraz dostrzegłem, że w zeszłym sezonie pstrykałeś ją w marcu  Wink
Pozdrawiam, Bartosz Leszno  51° 50'  , 16° 33'
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości