Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NGC 6992- pierwszy strzał z Ha
Patryk - gdyby nie moje ograniczenia finansowe to nawet bym się nie zastanawiał - ale jest jak jest. Kiedyś na pewno przeskoczę - ale na razie jeszcze przez jakiś czas jestem "skazany" na Canona. Jestem już o tyle mądrzejszy, że wiem iż kolejnym elementem do wymiany z mojego setupu będzie właśnie Canon.
Zresztą  maksyma ciągle żywa: "jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma".
Marcin
Odpowiedz
Kamera to zupełnie inna bajka, ale jeżeli ktoś ma dobre niebo to i z Canona wyciągnie bardzo dużo. W sieci jest masa zdjęć z lustrzanek które zawstydzą niejednego posiadacza wypasionego sprzętu.
UWAŻAJ ta jednostka wraz z bandą swoich koleżków podczas czytania tego postu może przejąć kontrolę nad twoim tosterem....  + www.astrofotografia.pl + http://astrofotografia.pl/wordpress/ +
Odpowiedz
No waśnie ta kasa. Ja też nie miałem zamiaru kupować teraz kamery,ale nadarzyła się okazja,więc z niej skorzystałem. Ale łatwiej mi wyciągnąć kase z konta,która jest przeznaczona na inne cele,niż przekonać żonę,że to już ostatnia rzecz jaką potrzebuje  ;D  jakie było jej zdziwienie jak jej powiedziałem po zakupie kamery,że jeszcze tylko koło i filtry i nic więcej. Przez to astro nauczyłem się nieźle kłamać  Wink

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości