Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Księżyc 07. 2013
Moje pierwsze próby z astrofotografią ;D, więc proszę o wyrozumiałość.
ISO 100, bodajże tryb program.
Zdjęcie zrobiłem z okolic przełęczy pod grzebieniem, w Gorcach. Niedaleko znajduje się Rabka - Zdrój. Przy okazji polecam miejscówkę. ;D

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
Mi się podoba.  Wink
Zdjęcie ładne i wcale nie widać, że robione przez kogoś kto dopiero zaczyna z astrofotografią. Sam robię podobne.
"Od wybuchu się zaczęło. Na początku był chaos.  Później z tego coś powstało. Życia nasze trwa miliony lat. Zdążył nam się skomplikować świat. Człowiek dąży do zagłady. Nie ma na to dzisiaj rady." - Konopians
Odpowiedz
Miło to słyszeć. ;D
Mógłbyś podać model aparatu, mój to Fujifilm HS 30, bez teleskopu. A ty jak robisz zdjęcia?
Pozdrawiam.
Odpowiedz
Mój pierwszy księżyc zrobiłem 2lata temu, podobny do twojego. Zdjęcia księżyca robiłem zwykłym aparatem z mega zoomem. - Nikon Coolpix l120.
Teraz nadal czasem przyfocę księżyc, ale wolę gwiazdy dlatego kupiłem lustrzankę.
"Od wybuchu się zaczęło. Na początku był chaos.  Później z tego coś powstało. Życia nasze trwa miliony lat. Zdążył nam się skomplikować świat. Człowiek dąży do zagłady. Nie ma na to dzisiaj rady." - Konopians
Odpowiedz
Jeśli masz dobrą widoczność to gwiazdy jakie takie kompaktem też zrobisz. Wink
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości