Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słońce - animowane flary
To jest test gif-ów na tym forum.

LS60THa - F40 - DMK23G445 + resize

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
I na tym test kończę. Kolejne forum nie obsługujące standardów.

Pozdrawiam i znikam.
Odpowiedz
jesteś pewien, że dobrze zapisałeś pliki? jak widać forum nie ma problemu z wyświetlaniem animowanych gif-ów!

UWAŻAJ ta jednostka wraz z bandą swoich koleżków podczas czytania tego postu może przejąć kontrolę nad twoim tosterem....  + www.astrofotografia.pl + http://astrofotografia.pl/wordpress/ +
Odpowiedz
No to jeszcze jeden test. GIF wyświetlany jest poprawnie na innym forum. Wrzucone z Win7 x64 Firefox 21.

I dalej to samo. Może macie jakieś ograniczenia wymiarów/rozmiarów GIF'ów?

A dlaczego mój ostatni GIF wyświetla się w osobnym oknie w firefox'ie, w przeciwieństwie do poprzednich plików w tym wątku? I oczywiście nie jest animowany.

I dlaczego wersja forum na IE10 x32 nie pokazuje mi pełnych opcji pod wątkiem, poza "drukuj"? Testujecie to czasami na różnych przeglądarkach?

Dodam tylko, że poprawny gif załadowany na to forum i ściągnięty z powrotem na dysk, to jeden obraz. Czyli to samo g...o, co na innych forach.

Pozdrawiam po raz ostatni serdecznie i sukcesów życzę.

Odpowiedz
na dziś nie wiem dlaczego Twoje gif-y się nie wyświetlają. Jak widzisz wrzucony przeze mnie działa bez problemu więc na teraz zakładam, że problem jest bardziej po stronie przygotowania przez Ciebie plików. Postaram się rozejrzeć i poszperać w necie w czym może być problem. Być może nie zdajesz sobie z tego sprawy, ale forum działa na określonym silniki (to konkretnie na SMF) szukałem na ich forum ale na teraz nie widzę rozwiązania. Nie jest to więc wina ani moderatora, ani administratora a jeżeli już to jakiś bug twórców silnika.
Nie do końca rozumiem też Twoje dość restrykcyjne posty w stylu jak tego nie zrobicie to się wynoszę... W dzisiejszych czasach nie jest problemem wrzucenie plików na jakiś darmowy serwer a potem wyłączne podlinkowanie tutaj (o ile coś nie działa). Innymi słowy zachęcam Cię do wykazania minimum inicjatywy w miejsce niezrozumiałych przez mnie gróźb.

Pozdrawiam!
UWAŻAJ ta jednostka wraz z bandą swoich koleżków podczas czytania tego postu może przejąć kontrolę nad twoim tosterem....  + www.astrofotografia.pl + http://astrofotografia.pl/wordpress/ +
Odpowiedz
Podziwiam Twoją cierpliwość Michale!
Dziwne to - delikatnie rzecz ujmując.
Odpowiedz
Przepraszam za zamieszanie - nie chciałem nikogo urazić. Szukałem miejsca, które prawidłowo wyświetla pliki graficzne.

Proszę admina o wykasowanie moich postów.

Pozdrawiam serdecznie.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości