Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
M13 from London.
Wszystko przez Patryka. Ostrzegal mnie ,ze jesli tylko zaczne jakakolwiek forme astrofoto to przepadne. Ponoc gorzej niz z heroina  8)
Zignorowalem ostrzezenie no i przepadlem.  ;D
Moje pierwsze w zyciu podejsciu do tej formy fotografii. Kompletnie nie mam pojecia o obrobce wiec obrobione jest na '' wyczucie''.
Fotka robiona z miasta i w dodatku Nikonem  Smile
Parametry:

Montaz - SkyWatcher NEQ6
Teleskop - Meade 127 triplet apo
Detektor - Nikon D300
62x30sek, iso 1000

Załączone pliki Miniatury

WO FLT 98 Apo, QHY8L,  EQ6 Pro....
Odpowiedz
no i git Brachu
witamy w klubie ...
hmmmmm...
Odpowiedz
(08.06.13, 19:02)Marvaz link napisał(a):Wszystko przez Patryka.

Jak zwykle to wszystko moja wina,najlepiej to na mnie zwalić  Wink Udane zdjęcie,jak na początki zabawy w focenie. A co do obróbki,to jak posiedzisz parę lat przy PSie to się nauczysz  ;D

Odpowiedz
(08.06.13, 20:30)Patrix link napisał(a):Udane zdjęcie,jak na początki zabawy w focenie. A co do obróbki,to jak posiedzisz parę lat przy PSie to się nauczysz  ;D

Też tak myślę.
Odpowiedz
Dobry zestaw, skala i pole, teraz nic tylko robic i robić  ;D Super wyszło, czekam na M31  Smile
Odpowiedz
Widzę Marek, że nie zniechęciły cię do astrofotografii nieprzyzwoite wyrazy ciskane przez nas podczas walki ze sprzętem w Jeziorach  ;D . Tak czy inaczej efekt niezły.
Pozdrawiam Piotr Sky Watcher 80ED na GPD-2 BPC 15x50 <b>http://republika.pl/piotrpe/</b>
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości