Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Messier 51
Witam.
Wczorejsza sesja. Podczas gdy ja siedziałem w domu,zdjęcia się robiły w ogrodzie i nikt mi nie powiedział  Wink ,że jest taki cholerny wiatr. Teraz już wiem,że 900mm ogniskowa to zdecydowanie za dużo jak wieje mocny wiatr. Gwiazdki tylko na paru klatkach wyglądają normalnie,reszta jest ruszona. Jeszcze nie mogę sobie poradzić z kolorem,jakiś mi do du... wychodzi. Sprzęt-100ED,Canon 350Dmod-3h materiału na ISO1600

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
a nie możesz po bożemu "uszczelić" komety i M31??

fajna fota
hmmmmm...
Odpowiedz
Oj chciałbym zapolować na kometę,ale wieczory mam bardzo zajęte;zostaje mi tylko focenie w nocy.

Poprawiłem kolory,bo straszna kicha wyszła za pierwszym razem  ;D

[Obrazek: 8624519022_cae4645ced_b.jpg]

Odpowiedz
Patryk kometa jest już obiektem całonocnym. Nad ranem spokojnie też można się nią zająć Smile
UWAŻAJ ta jednostka wraz z bandą swoich koleżków podczas czytania tego postu może przejąć kontrolę nad twoim tosterem....  + www.astrofotografia.pl + http://astrofotografia.pl/wordpress/ +
Odpowiedz
Dopaliłem jeszcze drugie 3 godziny materiału,ale źle wykadrowałem i wyszło jak wyszło.

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
Ladnie swieci. Wyglada troche jak przez Newtona 24'' widziana w Belecinie lata temu.Tyle,ze bez kolorku oczywiscie.  Smile
WO FLT 98 Apo, QHY8L,  EQ6 Pro....
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości