Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odp: Dział Testy , recenzje, opinie
Astrokrak to katastrofa !
Naprawa lornetki trwała  2 m-ce. po  miesiącu była prawie gotowa .... po następnym tygodniu /tzn po 50 dniach/ była juz gotowa i czekala na wysyłkę !. Po dwóch miesiącach kiedy nie otrzymałem  lornetki zarzadalem kategorycznie zwrotu i bylem skłonny oddać sprawę do sadu..... otrzymlem lornetkę. Lornetka nie była w ogolę rozbierana i oczywiście  nie byla naprawiana ! Przeleżała 2 m-ce w firmie "Astrokrak" a w tym czasie miałem okolo 10 informacji o problemach z naprawa lornetki N.p uszkodzony mostek lornetki , przyjecie towaru, brak pracownika, problem ze spedycja , jest naprawiona...jutro zostanie wyslana itp.. Musze przyznać ze Pan Janusz Pleszka ma  fantazje i potrafi w każdej sytuacji cos na poczekaniu wymyślić aby uspokoić klienta i tym samym usprawiedliwic  nieudolność prowadzonej przez siebie firmy
        Stanowczo nie polecam
    Andrzej T. z Opola
Odpowiedz
atok powinieneś napisać to tu  http://astro4u.net/yabbse/index.php/topi...#msg259937

Pozdrawiam
Synta 10; Tele Vue Panoptic 24 mm Plossl 6,7mm;10mm;25mm; Barlow 2x;2,5x; Orion Ultrablock
Odpowiedz
(10.11.12, 14:42)atok link napisał(a): Astrokrak to katastrofa !
Naprawa lornetki trwała  2 m-ce. po  miesiącu była prawie gotowa .... po następnym tygodniu /tzn po 50 dniach/ była juz gotowa i czekala na wysyłkę !. Po dwóch miesiącach kiedy nie otrzymałem  lornetki zarzadalem kategorycznie zwrotu i bylem skłonny oddać sprawę do sadu..... otrzymlem lornetkę. Lornetka nie była w ogolę rozbierana i oczywiście  nie byla naprawiana ! Przeleżała 2 m-ce w firmie "Astrokrak" a w tym czasie miałem okolo 10 informacji o problemach z naprawa lornetki N.p uszkodzony mostek lornetki , przyjecie towaru, brak pracownika, problem ze spedycja , jest naprawiona...jutro zostanie wyslana itp.. Musze przyznać ze Pan Janusz Pleszka ma  fantazje i potrafi w każdej sytuacji cos na poczekaniu wymyślić aby uspokoić klienta i tym samym usprawiedliwic  nieudolność prowadzonej przez siebie firmy
        Stanowczo nie polecam
    Andrzej T. z Opola

Niestety są firmy które potrafiły się dostosować do zmieniającego się rynku (na szczęście większość) i te które nadal są w głębokim lesie.
[Obrazek: mini_logo.jpg]   Radosław B. AMBROŻY * radoslaw@ambrozy.pl * http://mojaastronomia.pl
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości