Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ISS na tle Księżyca !
JANUSZ:<br><br>POWIEDZ O FORUM, POWIEDZ O FORUM, POWIEDZ O FORUM, POWIEDZ O FORUM, POWIEDZ O FORUM, POWIEDZ O FORUM, POWIEDZ O FORUM, POWIEDZ O FORUM, POWIEDZ O FORUM, POWIEDZ O FORUM, POWIEDZ O FORUM, POWIEDZ O FORUM, POWIEDZ O FORUM, POWIEDZ O FORUM, POWIEDZ O FORUM<br><br>everybody...<br><br>POWIEDZ O FORUM, POWIEDZ O FORUM, POWIEDZ O FORUM, POWIEDZ O FORUM, POWIEDZ O FORUM, POWIEDZ O FORUM<br><br>tylko nie mów, że to forum AstroKraka - bo Cię utłuczemy jak będziesz wracał z 'Warszawki na Częstochowę z pokazu przejścia Merkurego na dachu Muzeum Techniki w Pałacu Kultury'
Moja strona - astrofotografia - galeria zdjęć. Program easyHDR - składanie i obróbka zdjęć o wysokiej dynamice.
Odpowiedz
Cytat:Bartolo,<br>nie marnuj talentu.<br>Rysunki są rewelacyjne.<br>Modern Art.<br>Poprosimy cały Katalog "M"
<br><br>ja jednak jestem za planetami i innymi kulkami - do emek nie mam sprzętu...<br><br>a teraz coś specjalnego dla moich fanów - zaćmienie ciastka... znaczy się ... Słońca (z 31. maja) :<br><br>[Obrazek: eclipse.png]<br><br>
Moja strona - astrofotografia - galeria zdjęć. Program easyHDR - składanie i obróbka zdjęć o wysokiej dynamice.
Odpowiedz
Bartolo masz jak w Banku, jak się dorwę do kamery na żywca to medialna reklama forum gwarantowana !!!
Odpowiedz
Wymień wszystkich forumowiczów Wink i nie daj się odciągnąć od kamery !!!<br><br>No i wreszcie zobaczymy jak wygląda Janusz... chyba wystawie też na dwór telewizor!
Odpowiedz
Trzeba było przyjechać do Jachlanki na zlot zapoznawczy to już byś wiedział jak wyglądam i kim jestem naprawdę ???
Odpowiedz
W Jachrance to może bym zobaczył jak wyglądasz, ale w Jachlance? NIe wiem, czy nie widziałbym dwóch Januszów, albo i więcej...
Odpowiedz
Sorki oczywiscie w Jachrance to był  chyba podświadomy skrót myślowy  Wink Wink Wink
Odpowiedz
No prosze - to ja wymyslilem ta "zdrobniala" nazwe dla Jachranki Smile)) Mowisz, ze przypadkowo tak ci sie powiedzialo?
Odpowiedz
http://iss-transit.sourceforge.net/TransitAlert.html

Tutaj można się zapisać aby otrzymywać informacje o przejściu ISS na tle Słońca lub Księżyca.
52° 29' 56.9&quot; N 18° 43' 03.2&quot; E
Odpowiedz
już się zapisuję Wink
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości