Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konkurs-zabawa "Liczymy do 100"
Oj, nevt, nie było moim zamiarem, abyś usuwał te fotki! Były naprawdę dobre, sporo pracy (zapewne) włożyłeś w to, aby je znaleźć.
Konkurs, konkursem, ale szkoda, że je usunąłeś.

No ale skoro tak, to 16 do wzięcia. Ja już szukam Wink
►►► SONDA ◄◄◄
Odpowiedz
poza tym zawsze możesz (znów) wkleić swoją 17 jak ktoś da 16. Smile
►►► SONDA ◄◄◄
Odpowiedz
"Poza" oczywiście miało być z wielkiej litery, ale brak edycji zmusza mnie do pisania kolejnego postu.
►►► SONDA ◄◄◄
Odpowiedz
No dobra:

[Obrazek: apollo16-crew_l.jpg]
►►► SONDA ◄◄◄
Odpowiedz
Oczywiście - w poście wyżej - chodzi o załogę i lot Apollo 16 - przedostatni pobyt ludzi na innym "świecie" niż Ziemia. Aczkolwiek wielu (i nie bezpodstawnie) twierdzi, że Księżyc to część Ziemi...
►►► SONDA ◄◄◄
Odpowiedz
Przy okazji widać, że na Księżycu można obyć się bez maski i aparatu tlenowego... Wink
►►► SONDA ◄◄◄
Odpowiedz
No to teraz mogę zgodnie z zasadami wkleić swoją siedemnastkę Wink (po kliknięciu na full res nie ma wątpliwości). Przy okazji znalazłem info , że to cudo wisi sobie w Messynie...
[Obrazek: IMG_2908.jpg]

A tu jeszcze jedna piękna 17 - taki zegarek chciałbym mieć na ścianie - może kiedyś się uda?

[Obrazek: medievalcalendarclock1.jpg]

Sprężajcie się panowie i panie, bo ja w odwodzie mam już 19, 21, 23 i parę dalszych numerków ;D
N 54°36'39", E 18°21'25" - Elen sila lumenn omentielvo SW 200/1000 EQ5, SkyMaster 15x70, EOS Digital Rebel unmod, QuickCam Pro 4000 mod
Odpowiedz
(18.07.10, 20:25)Radek68 link napisał(a):Przy okazji widać, że na Księżycu można obyć się bez maski i aparatu tlenowego... Wink

No tak, pewnie w tym samym studiu kręcili Armstronga, jego wielkie kroki i z falującą flagę w tle...Wink A potem dziwią się, że ludziska snują TEORIE SPISKOWE Big Grin
N 54°36'39", E 18°21'25" - Elen sila lumenn omentielvo SW 200/1000 EQ5, SkyMaster 15x70, EOS Digital Rebel unmod, QuickCam Pro 4000 mod
Odpowiedz
Wkleję osiemnastkę:

[Obrazek: iss018-s-002-f.jpg]

czyli osiemnastą ekspedycję na Międzynarodową Stację Kosmiczną. Rozpoczeła się w październiku 2008 i trwała do kwietnia 2009.

Jakby ktoś chciał w dużej rozdzielczości: http://spaceflight.nasa.gov/gallery/images/station/crew-18/hires/iss018-s-002-f.jpg
►►► SONDA ◄◄◄
Odpowiedz
Jest i 19......

oto i  Apollo 19

[Obrazek: DSCN1827.jpg]

Teraz pozostaje nam czekać na zagadkową 20-stkę.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości