Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
właśnie wróciłem z kina (3d digital) i mogę również dopisać ze wartoSmile i film i efekty są niesamowiteSmile
Odpowiedz
Też jestem już po filmie. Całkowicie obłędny i zjawiskowy. Od paru godzin mam problemy z powrotem do rzeczywistości.. największy żal mnie chwycił po wyjściu z kina, kiedy uderzyła brutalnie szarzyzna zwykłego życia.. straszne  :-\
Odpowiedz
(28.12.09, 21:40)Matias link napisał(a): Też jestem już po filmie. Całkowicie obłędny i zjawiskowy. Od paru godzin mam problemy z powrotem do rzeczywistości.. największy żal mnie chwycił po wyjściu z kina, kiedy uderzyła brutalnie szarzyzna zwykłego życia.. straszne  :-\
Zapomniałeś dodać "Made in Poland czyli kolejne polskie smuty Big Grin"
.Smile SW MAK127/1500, eq3 soligor , MT800 i takie tam..moze kiedys hEQ5
Odpowiedz
(28.12.09, 21:49)mArP link napisał(a): Zapomniałeś dodać "Made in Poland czyli kolejne polskie smuty Big Grin"

Ziemska smuta Wink Te kolory, ten piękny świat... ehh cudne..

Hmm.. tak w ogóle nigdzie nie widziałem aby ktoś analizował tytuł, ale jednak dopatrzyłem się analogii do religii wschodu Wink Genialny wybór.

(28.12.09, 13:13)Limax7 link napisał(a): natomiast w kinie Helios w Galerii Białej jest wersja analogowa filmu

Wersja analogowa jest najgorsza, także lepiej wybrać tą pierwszą opcję.
Odpowiedz
Ja w sumie pewno wybiorę się na obydwie...tak z czystej ciekawości Tongue
.Smile SW MAK127/1500, eq3 soligor , MT800 i takie tam..moze kiedys hEQ5
Odpowiedz
(28.12.09, 22:04)mArP link napisał(a): Ja w sumie pewno wybiorę się na obydwie...tak z czystej ciekawości Tongue

Ja bym próbował w IMAXie, o ile masz jakiegoś w zasięgu  Wink
Odpowiedz
(28.12.09, 21:55)Matias link napisał(a): Hmm.. tak w ogóle nigdzie nie widziałem aby ktoś analizował tytuł, ale jednak dopatrzyłem się analogii do religii wschodu Wink Genialny wybór.

Bo to zbyt oczywiste Wink
Avatar - czyli wcielenie. Stąd też na forum mamy awatary - jako nasze inne wcielenia, odzwierciedlenia w innym świecie.

Cytat:No wimmerku będzie o czym gadać w Radocynie :> 

Oj, tak! Oj, tak!
Smile
SCT 5'' SLT GoTo, Sp-Wa 7,4; SWA58 9, LVW 13, SWAN 20, W70 25, Ultima 35, UHC-S, Moon & Skyglow i pełno kolorowych Smile ASTRO-ART.COM.PL
Odpowiedz
gdyby ktoś był na wersji IMAX i wersji 3d digital to proszę o porównanie obu wersji. ciekaw jestem czy jest jakaś różnica odnośnie efektów  (na przyszłość się może przydaćSmile

narazie jedyne co słyszałem to to, że wersja 3d digital daje lepsze kolory na wyświetlanym filmie.
Odpowiedz
(28.12.09, 23:17)wimmer link napisał(a): Avatar - czyli wcielenie. Stąd też na forum mamy awatary - jako nasze inne wcielenia, odzwierciedlenia w innym świecie.

Hmm.. mówisz, że zbyt oczywiste Wink Chodzi o kontekst religijny, w hinduizmie avatar to wcielenie boga (jak wiemy przekłada się to w pewien sposób w filmie Wink).

Nie miałem głowy zapamiętywać tych wszystkich nazw czy imion, w każdym razie cieszę się, że znajomi znowu chcą iść na ten film ;D
Odpowiedz
Wybieram się z kuzynką do Krakowskiego IMAXA, muszę iść na ten film. Wimmer... umiesz nakręcić człowieka. Wink 

P.S.

(28.12.09, 23:17)wimmer link napisał(a): Bo to zbyt oczywiste Wink
Avatar - czyli wcielenie. Stąd też na forum mamy awatary - jako nasze inne wcielenia, odzwierciedlenia w innym świecie.

To znaczy się w tym wirtualnym świecie? Wink Czyli Taka wirtualna osobowość... twarz. A ja w sieci widziałem awatar z ładnie mówiąc... zadkiem  :Smile
MOJE GG: 12372935 Wizual: WILK 10" [ATM]  Taiga 11x70        foto: ZENIT ET [Obrazek: widgetp.png]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości