Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2012
Premiera: 2009-07-10
[Obrazek: 545s.jpg]
Fabuła:
Wraz ze zbliżającym się końcem kalendarza Majów, mającym nastąpić 21 grudnia 2012 roku, grupa ludzi musi stawić czoła nadchodzącemu 'końcu świata' w postaci kataklizmów naturalnych takich jak erupcje wulkanów, bądź tajfuny.

Zwiastun  :
http://www.youtube.com/watch?v=lKbEI8pDz0A

Byłem na filmie , jeszcze chwile dam szanse innym zobaczyc.
Dopiero poproszony rozpocznę dyskusje na ten temat.

Czy warto zobaczyc ?
Spory rozmach, świetne efekty, jest pare niedociągnięć ale wiadomo to film usa nie dokument Smile  Prawie 3h w kinie i mimo morza wypitej coli przetrwałem reklamy i caly film nawet nie mysląc o WC Smile
Wiec jest dobrze .

EOS 350D  18-55mm ,Jupiter 21M 4/200. I takie tam
Odpowiedz
2012, czyli 2012 fantastycznych ujęć pełnych efektów specjalnych. To tyle. Fabuła, to w zasadzie mutacja Dnia Zagłady(Deep Impact) z 1998r. Gdyby film był w technice 3D, to pewnie poszedłbym do kina choćby dla tych efektów. Obejrzeć można, ale dawno już nie trafiłem na film s/f, który chętnie oglądałbym po kilka razy. Przyjdzie jeszcze trochę poczekać.
Odpowiedz
Jeszcze nie widziałem - może jutro - ale dochodzą do mnie głosy, że to film, który wyznacza nowy poziom amerykańskiej pompatyczności  :Smile
Odpowiedz
(15.11.09, 20:10)Maquis link napisał(a): film, który wyznacza nowy poziom amerykańskiej pompatyczności  :Smile
Something like that...
Deep Impact był lepszy.
Odpowiedz
Wczoraj gdy spotkałem się z kilkoma znajomymi, poruszyli temat 2012. Odpowiedź była zgodna. Naprawdę świetne efekty i totalnie padnięta fabuła.. czemu mnie to nie dziwi?
.Smile SW MAK127/1500, eq3 soligor , MT800 i takie tam..moze kiedys hEQ5
Odpowiedz
(16.11.09, 11:55)mArP link napisał(a): Wczoraj gdy spotkałem się z kilkoma znajomymi, poruszyli temat 2012. Odpowiedź była zgodna. Naprawdę świetne efekty i totalnie padnięta fabuła.. czemu mnie to nie dziwi?
Bo teraz ze wszystkim tak jest  Smile
Spójrz np. na te kobiety w obecnych czasach - Naprawdę świetne efekty i totalnie padnięta fabuła.  ;D (oczywiście poza naszymi kobietami) Wink
Tak samo wyglądają ludzie, praca, ubrania, żywność, produkty... Takie czasy... Konsumpcja. Zapłać za bilet, obejrzyj, baw się dobrze, i tyle. Kasa.

SCT 5'' SLT GoTo, Sp-Wa 7,4; SWA58 9, LVW 13, SWAN 20, W70 25, Ultima 35, UHC-S, Moon & Skyglow i pełno kolorowych Smile ASTRO-ART.COM.PL
Odpowiedz
przeniosłem wpisy .

Film widzialem ale nie chce sie jeszcze wypowiadac na ten temat.
Jak pisalem wczesniej efekty sa rewelacyjne. Ogrom tego wszystkiego mozna chyba jedynie docenic ogladając na duzym ekranie.
Na małym nie widac szczegółów, typu ludzi wypadajacych z biurowca(scena ucieczki samolotem) .
Pomysł był dobry , reklama tez. To bedzie hit.
Chociaż podstawy od czego sie to wszystko zaczęło hmm liche sa Smile
EOS 350D  18-55mm ,Jupiter 21M 4/200. I takie tam
Odpowiedz
(16.11.09, 12:21)Crovv link napisał(a): Chociaż podstawy od czego sie to wszystko zaczęło hmm liche sa Smile

Ale wystarczające do przyciągnięcia mas ludzi do kin, zyski będą na pewno ogromne. Ciekawi mnie czy do 2012 powstanie jeszcze jakiś film na temat tych wydarzeń w tym roku  Tongue

Ja idę dla efektów do kina (domyślam się że i tak nie będę żałował kasy na bilety) jakoś pod koniec tego tygodnia, to też wrzucę tu swoją opinię  Wink
Odpowiedz
uciekło mi kilka milionów USD, Smile pomysł na tego typu film miałem ze trzy lata temu, coś w stylu Knowing, czy 2012 Smile, ale czy z braku chęci czy czasu, trudno wyczuć, nie podjąłem się napisania scenariusza Tongue

Ile za tych kilka mln. USD, dla astronautyki w Polszczu, człowiek mógłby zrobić Smile
Odpowiedz
Właśnie wróciłem z kina  :-\
Jakby to powiedzieć, żeby było przejrzyście?
Tak amerykańskiego filmu nie widziałem od dawna Big Grin Ameryka i Hollywood pełną gębą. Nawet kowboje nie są tak amerykańscy, jak ten film. Nawet amerykańska flaga powiewająca na wietrze nie jest tak bardzo amerykańska jak ten film  ;D
Fabuła boli.
W kilku miejscach się śmiałem (dziwne, bo inni byli poważni Wink )

Ale efekty były zarąbiste. Takiej rozwałki nie widziałem od dawna. Dla tych efektów warto iść do kina. Najlepiej siąść w miarę blisko ekranu. Miażdżą Smile Na kompie pewnie w ogóle by to nie wyglądało dobrze. Chyba bym nie zdzierżył.

pozdrawiam
SCT 5'' SLT GoTo, Sp-Wa 7,4; SWA58 9, LVW 13, SWAN 20, W70 25, Ultima 35, UHC-S, Moon & Skyglow i pełno kolorowych Smile ASTRO-ART.COM.PL
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości