Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polska szkico-domena
Yes yes yes! Smile
Odpowiedz
Sama domena to nie wszystko, potrzebne pracowite talenty. Musimy rozwijać wszystkie dziedziny naszego hobby od ATM po astroszkice. Musimy również brać na siebie utrzymanie tego co niezbędne w dalszym rozwoju amatorskiego ruchu. Utrzymaliśmy forum astro4u to musimy utrzymać astroszkic i inne. Niestety takie są twarde warunki życia. Pozdrawiam.
Odpowiedz
Ja zgłaszam chęć wykorzystania wszystkich moich szkiców! Smile

Ignisdei - jeśli potrzebujesz jakieś pomocy - to może warto by napisać, co konkretnie potrzebujesz? Np serwer (warto wtedy dać parametry), szkice itp itp?

Może warto wpierw zrobić aktualizację co tydzień, a nie co dzień? Smile
Odpowiedz
(15.09.09, 11:35)kanarkusmaximus link napisał(a): Ja zgłaszam chęć wykorzystania wszystkich moich szkiców! Smile

Ignisdei - jeśli potrzebujesz jakieś pomocy - to może warto by napisać, co konkretnie potrzebujesz? Np serwer (warto wtedy dać parametry), szkice itp itp?

Może warto wpierw zrobić aktualizację co tydzień, a nie co dzień? Smile
Dzięki Kanarkusie, na razie postaramy się rozwinąć serwis na istniejącym miejscu serwerowym tym bardziej, że nie jest on zapchany nawet w 10%
Ale będę pamiętał i  w razie czego nie omieszkam poprosić  o pomoc!
Weszły już prawie wszystkie wpłaty i jeśli dobrze pójdzie dziś dokonam przelewu i odblokujemy stronę..

Tak brałem pod uwagę rzadsze aktualizacje np. soboty i środy..
Ale to sprawa drugorzędna. Najważniejsze by Astroszkic ruszył.
Odpowiedz
Domena odblokowana, teraz czeka mnie mrówcza praca odbudowy linków do serwera.
Odpowiedz
szkoda że się nie udało domeny zachować Sad
Odpowiedz
teraz jeszcze przez Rodo wiele rzeczy ginie w necie ,
wielu miejscom nie opłaca się dokładanie pieniedzy i likwidują strony Sad
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości