Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AstroExpo.pl w PLANETARIUM TVP i jeszcze coś!
Śmiem donieść o zawiązaniu ścisłej współpracy z PLANETARIUM TVP i wypowiem się słowami jednego z redaktorów - Piotra Majewskiego:

"Galeria polskiej astrofotografii AstroExpo.pl nawiązała stałą współpracę z programem PLANETARIUM TVP. Poświęcony astronomii popularnej miesięcznik ukazuje się nieprzerwanie od 2006 roku, a obecnie nadawany jest w TVP Bydgoszcz oraz w telewizji interaktywnej tvp.pl. W Międzynarodowym Roku Astronomii 2009 widzowie PLANETARIUM mają sposobność podziwiania najpiękniejszych rodzimych fotografii nieba gwiaździstego, pochodzących z galerii AstroExpo. W każdym wydaniu magazynu prezentowana jest astrofotografia miesiąca, a dodatkowo w konkursie widzowie mają okazję wygrać wspaniałe nagrody: płyty DVD, koszulki i gadżety przygotowane przez AstroExpo! To dopiero początek naszej współpracy, a już szykujemy kolejne niespodzianki. O szczegółach wkrótce ; )
Informacje o emisji programu w witrynie www.planetarium.tvp.pl"

Bardzo się cieszę z rozpoczęcia tej współpracy...  Smile Cieszę się również z tego że płyty DVD z najpiękniejszymi fotami 2008 z AE staną się prestiżowymi nagrodami w konkursach, co myślę że ucieszy również autorów tych świetnych fot...

Dodam tylko jeszcze że poproszono AstroExpo.pl o patronat medialny nad konkursem poetyckim:

"Jako organizator III Wojewódzkiego Korespondencyjnego Konkursu Poezji Dziecięcej pod hasłem „Do gwiazd jest bliżej niż krok” zwracam się z uprzejmą prośbą o objęcie Honorowym Patronatem naszego przedsięwzięcia.
Konkurs jest przeznaczony dla uczniów wszystkich szkół podstawowych województwa śląskiego. Laureatów wyłania się w dwóch kategoriach tj. spośród uczestników z klas I – III i IV – VI."

Temat jest bliski naszym zdjęciom więc bez chwili namysłu przyjęliśmy zaproszenie i będziemy również w miarę możliwości sponsorować nagrody - płyty, koszulki...
Myślę że warto będzie potem opublikować na A4U zwycięskie prace i zobaczyć jak te sprawy widzą dzieciaki...  Smile

pozdrawiam
www.astronoce.pl - TESTY SPRZĘTU www.astroexpo.pl - GALERIA ASTROFOTOGRAFII
Odpowiedz
No proszę, czyli będzie można pooglądać swoje zdjęcia w TV Smile
Fajnie miejmy nadzieję, że zachęci to jak największą rzeszę osób do zajęcia się tym pięknym hobby.

Pozdrawiam!

UWAŻAJ ta jednostka wraz z bandą swoich koleżków podczas czytania tego postu może przejąć kontrolę nad twoim tosterem....  + www.astrofotografia.pl + http://astrofotografia.pl/wordpress/ +
Odpowiedz
Wspaniała inicjatywa. Podziwiam, popieram.
Grunt, że się rozkręca.
Pozdrawiam, Bartosz Leszno  51° 50'  , 16° 33'
Odpowiedz
Gratuluję. Bardzo mnie to cieszy - każda inicjatywa popularyzująca astro jest warta wysiłku.
Meade LX200, Celestron 80ED, EM-200, FSQ106, Sky90, FS60C, Orion SSPro v.1, ALccd5, PGC, EOS300D (modyfikowany), EOS6D

::www.afterdusk.pl::
Odpowiedz
Lutowe PLANETARIUM ukaże się w sobotę, 21 lutego o 22:10.  Smile
Odpowiedz
Fajna sprawa Stary, trzymam kciuki za owocną współpracę!

Przem Smile
Tyle mnie obchodzi głupców gadanie, co odgłosy wiatrów z ich brzuchów... DEMETRIUSZ Smile Smile Smile<br /><br />Tel. 504 227 170
Odpowiedz
Świetna sprawa,gratuluje i życze dalszego rozwoju.Pozdrawiam.
Synta 12"
Odpowiedz
No to trzeba będzie poustawiać te stacje TV w telewizorze Smile Świetnie Maciej!
Położenie: 53.25673 N,  14.499153 E www.astrofotografia.szczecin.pl
Odpowiedz
Jest już nowy odcinek PLANETARIUM w którym Astroexpo.pl miało zaszczyt wystąpić z astrofotografią stycznia ( :Smile) i jako sponsor nagród w konkursie...

http://www.tvp.pl/wiedza/nauka-i-technik...o/21022009

Dzięki Panowie za popularyzację astrofotografii!
Odpowiedz
Świetna wiadomość! Mam nadzieję, że zaowocuje większym zainteresowaniem nie tylko w astronomii, ale również w astronautyce  Wink
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości