Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dział Fantastyka naukowa - informacje
(29.12.08, 21:23)administrator. link napisał(a): NO WAY !!!!!!!!!!!!!!
TO nie jest To forum

Ok, ok. Nie było tematu... Smile

Ps. Wystarczyłby jeden wykrzyknik. 

--
Piotr
Odpowiedz
Tego będzie więcej.
Moim zdaniem tragicznym pomysłem jest uruchamianie takiego działu na Naszym forum.
Niech noc będzie z Wami!
Odpowiedz
Po dwóch dobach namysłu mam pogląd zgodny ze zdaniem Karola. Niestety.
Dariusz Żołnieruk, Gdynia: 54°32'54,62"N , 018°32'04,78"E<br />tel.: 505-83-46-84<br />refraktory: tuningowany Sky-Watcher 120/1000 z nasadką bino Max Bright BP i Astrokrak "Pronto" 66/400, lornetki: BPC Tento 20×60 na "żurawiu", Vivitar 10×50 i BPC2 Tento 7×50
Odpowiedz
ja tak se koncypuję
że ludzie tworzą forum
i jak by się starym wygom chciało pisać
to by nie było takich problemów
Big Grin
hmmmmm...
Odpowiedz
No dobra Jarku, ale fakt, że na forum astronomicznym mało się ostatnio pisze nie jest powodem do tego aby sprowadzać tu kucharki i czytać o przepisach kulinarnych.
Nawet jeśli (g)astronomia to bardzo bliska nam dziedzina...

Niech noc będzie z Wami!
Odpowiedz
(31.12.08, 11:48)Tadeopulous link napisał(a): ja tak se koncypuję
że ludzie tworzą forum
i jak by się starym wygom chciało pisać
to by nie było takich problemów
Big Grin

Wczoraj (trochę pochopnie) zgodziłem się pociągnąć tu na pewno jeden, a może i dwa tematy (wątki). Obadamy co z tego będzie. Oczywiście włożę w to cały swój talent i całe serce. Żeby nie było, że robię to bez przekonania...  Wink
Dariusz Żołnieruk, Gdynia: 54°32'54,62"N , 018°32'04,78"E<br />tel.: 505-83-46-84<br />refraktory: tuningowany Sky-Watcher 120/1000 z nasadką bino Max Bright BP i Astrokrak "Pronto" 66/400, lornetki: BPC Tento 20×60 na "żurawiu", Vivitar 10×50 i BPC2 Tento 7×50
Odpowiedz
Panowie

Tez czytam niektore watki i wolsy mi staja deba. Nie sadzilem, ze wsrod czytelnikow a4u mamy az tylu rewizjonistow naukowych.

Czy to wskazuje jak marny jest nasz wysilek w popularzyacje nauki ?

Dzialu jako takiego likwidowac bym nie chcial bo caly czas wierze ze mozna w nim pisac na temat ktory oryginalnie w nim zaproponowano (klasyka literatury i sf, filmy...)

Ze swojej strony moge zaproponowac zmiane zasad korzystania z dzialu.

Proponuje aby pisac w nim mogly osoby od "Sr. member" w gore.
Wszystkie ponizsze grupy userow beda mogly tylko czytac.

zabazpiecznie jest po to aby userzy nie udzielajcy sie na forum z powodow indolencji intelektualnej nie traktowali tego dzialu jako miejsca do prezentowania swojej wiedzy.

Inymi slowy:

userzy typu: w glowie proznia naukowa, w dzienniczku "1" z fizyki ale o teleportacji to pierwszy do dyskujsji ....

Nie mogly pisac w tym dziale , przynajmniej nie od razu.
Pozdrawiam Astro4u.
Odpowiedz
początki są zawsze trudne, ale czy naprawdę jest konieczność wprowadzania takiego typu ograniczenia? O kalectwie intelektualnym decyduje ilość postów?
Odpowiedz
(31.12.08, 15:50)Beatles link napisał(a): początki są zawsze trudne, ale czy naprawdę jest konieczność wprowadzania takiego typu ograniczenia? O kalectwie intelektualnym decyduje ilość postów?

Jasne ze nie ilosc postow ale czy mym lepszy wskaznik ? Nic nie weryfikuje wieku tak samo nic nie weryfikuje wiedzy na forum.
Nie wiesz kto siedzi za klawiatura.

Moderator tez nie siedzi na forum 24 godziny na dobe.
Jakos forum samo musi sie obronic przed niechcianymi tematami.

Dyskusja jest o tym jak zrobic to w najlepszy sposob
Pozdrawiam Astro4u.
Odpowiedz
Koledzy!
Początki będą trudne, ale postarajmy się jak najmocniej, żeby ten dział był wartościowy. Jedyne czego teraz potrzebujemy, to rozrostu działu fantastyka na wysokim poziomie. Ten poziom mogą pomóc utrzymać doświadczeni i dorośli użytkownicy! Zdecydowanie bardziej niż wypowiedzi zdradzające niezadowolenie z powstania tego działu, potrzebne w tym dziale są ciekawe wątki i wypowiedzi Was, którzy budujecie to forum swoją wiedzą i wyobraźnią! Swoim doświadczeniem i pasją!

To normalne, że atakować będą miłośnicy UFO, Nibiru, Moon-hoax i tym podobnych bzdur. To się zdarzy jeszcze nie raz. Ale to nie znaczy, że ten dział nie może i nie powinien istnieć! Kto ma ochotę poddać się w 3 dniu istnienia tego działu niech ściągnie pagony i odstąpi Wink

Może być tylko lepiej. Wiedza i wartościowe wypowiedzi! Tego tu potrzebujemy!

Swoją drogą, też jestem za tym, żeby w ostateczności ograniczyć dostęp do tego działu użytkownikom z dłuższym stażem. Ale robiąc to zamkniemy ten dział dla ewentuanych nowych użytkowników szczerze zainteresowanych jego rozwojem, których przyciągnął i którzy mieliby coś wartościowego do powiedzenia. Niech to zatem będzie broń ostateczna!

pozdrawiam

P.S: Karolu! Świetna aluzja! Skąd wiedziałeś, że jestem z zawodu kucharzem, a gastronomia stoi w moim życiu obok astronomii? Czytasz w myślach chyba  ;D

SCT 5'' SLT GoTo, Sp-Wa 7,4; SWA58 9, LVW 13, SWAN 20, W70 25, Ultima 35, UHC-S, Moon & Skyglow i pełno kolorowych Smile ASTRO-ART.COM.PL
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości