Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Łowcy meteorytów - Pułtusk
Będziemy kopać w lesie jakimkolwiek bez zgody,  i nie będziemy wierzdrzać pojazdem (Quadem).

Dzisiaj szłem  do lasu na testy wykrywacza i spokój był, jedynie dziki było słychać  Tongue
Odpowiedz
Szukania ciąg dalszy  Smile

Jest bardzo dużo kamieni przypominających meteoryt pułtuski , ale jeszcze  nie trafił mi się taki który zawierał by metal.

Odpowiedz
A ja na hołdzie chyba znalazłem duży meteoryt  ;D
[Obrazek: mupmnp7qo0245hp7cjb.jpg]

[Obrazek: g8x0m0er98b3br9e9l2.jpg]

Jutro idę po niego bo do domu wziołem tylko Łupek Ilasty (Chyba tak to się nazywa)
Zobaczymy co wykrywacz powie.
Odpowiedz
To mi wyglada na magnetyty albo odpad z pieca, ale obym sie mylił.

A jak tam poszukiwania  nie zniechęciłeś się ?
Odpowiedz
Witam
Niestety to nie meteoryt.

Do kopania się nie zniechęciłem i dalej będę to robił, chodź mój kolega się chyba już przestał tym interesować...  >Sad

Ale jutro i pojutrze jak pogoda dopisze to pójdę robić raport, ponieważ wczoraj przybyli do nas przybysze z kosmosu, sam Ich widziałem ale skapłem się dopiero o fakcie i chcę poszukać świadków.

Raport będzie dla organizacji z którą współpracuję czyli NPN  Smile
Odpowiedz
Narwiański Park Narodowy?  :Smile
Odpowiedz
FILM    o meteorycie w przygotowaniach.
Odpowiedz
FILM będzie miał też podkład muzyczny w moim wykonaniu-jeszcze nie gotowy  ;D
Odpowiedz
O co chodzi jeśli wykrywacz pokazauje miejsce blisko siebie ?
Bo nie słyszę co tam mówisz
Odpowiedz
No fakt nad dzwiękiem muszę jeszcze popracować  ;D , a co do tego co mówiłem to mówiłem cyt.

Jeżeli wykrywacz powiadamia nas sygnałami nad jednym większym obszarem , to może to świadczyć że w jednym miejscu jest skupisko małych przedmiotów , lub jeden duży , jak np. koło od roweru jakie ostatnio znalazłem , ale może też być niewybych i to spory , wiec trzeba kopać z boku i ostrożnie bo może być buuuuuuuuuuum  Sad
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości