Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KONKURS - Letnie Gwiazdozbiory - wygraj refraktor!
Przyłączam się do gratulacji dla zwycięscy. To jest rewelacyjna kompozycja i w moim odczuciu doskonale pasowała do idei konkursu (przynajmniej ja to tak czuję).

PS. Z pewną satysfakcją mogę dodać, że zwyciężył mój faworyt (mam na myśli fotkę, bo autora chyba nie znam)
Meade LX200, Celestron 80ED, EM-200, FSQ106, Sky90, FS60C, Orion SSPro v.1, ALccd5, PGC, EOS300D (modyfikowany), EOS6D

::www.afterdusk.pl::
Odpowiedz
Dziękuję wszystkim za gratulacje, uznanie, słowa pochwały i oddane głosy. Cieszę się, że zdjęcie sie spodobało.
Warto było spędzić nockę na Sokolicy.  :o
Zwycięstwo w tym konkursie to dla mnie wielki zaszczyt! Smile Smile Smile
Specjalne podziękowania i słowa uznania dla organizatorów konkursu oraz pozostałych uczestników.
Kanarkusie, tak to prawda. Będzie służył wielu osobom w Niedźwiadach!  pozdrawiam  Smile
Odpowiedz
(03.11.08, 21:51)Niki link napisał(a): Kanarkusie, tak to prawda. Będzie służył wielu osobom w Niedźwiadach!  pozdrawiam  Smile

Pozwolę sobie napisać, że pewnego dnia i ja ponownie do Was zawitam! Mam nadzieję, że uda mi się spędzić kilka upojnych chwil z tym teleskopem pod gwiaździstym niebem! Smile 
Odpowiedz
(03.11.08, 22:25)kanarkusmaximus link napisał(a): Pozwolę sobie napisać, że pewnego dnia i ja ponownie do Was zawitam! Mam nadzieję, że uda mi się spędzić kilka upojnych chwil z tym teleskopem pod gwiaździstym niebem! Smile 

Kanarkusie, dla Ciebie  drzwi  w Obserwatorium w Niedźwiadach są otwarte o każdej porze dnia ... i nocy, rzecz jasna ! Newton 0.6 m powoli powstaje  :o

pozdrawiam   Smile
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości