Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mythbusters
#1
Co sądzicie o "Pogromcach Mitów" na Discovery? Czy uważacie, że Adam i Jamie są trochę jak panowie K&K z "Sondy"? Też czasami mają różne koncepcje dojścia do udowodnienia lub obalenia powszechnie znanej teorii...
Odpowiedz
#2
Troszeczkę tak, ale to raczej amerykański tok show - byle coś pokazywać, ale w końcu to ameryka. Eksperymenty prymitywne w większosci wypadków - jednak czasmi nadzwyczaj efektowne.
Po prostu całą ameryka
Odpowiedz
#3
tak jak kolega wyżej napisał. Program bardzo prymitywny. Ot coś wybuchnie, wsytrzeli - ciekawe co sie stanie....
To raczej program mający wyręczać dzieciaki przed robieniem idiotycznych eksperymentów pt "a cos ię stanie gdy..."

SONDA była czymś więcej. Przekazywała wiedzę ! Zresztą- samo słuchanie lektora, forma w jakiej przedstawiany był tekst (bardzo często poetycka) powodowała że obcowanie z Sondą było czymś wyjątkowym...
Odpowiedz
#4
Można się czasem dowiedzieć o paru ciekawostkach, ale dość często pojawiają się idiotyczne eksperymenty  :-\
Synta 6"
Odpowiedz
#5
Pogromcy mitów to zupełnie inna pary kaloszy. Program nastawiony na zupełnie innego widza i zupełnie inna forma. Jednak ma trochę wspólnego z Sondą. Na swój sposób próbuje przemycić trochę nauki do głowy widza oraz Jamie i Adam stosują czasami dwa zupełnie odmienne podejścia do problemu (jak panowie K).
Poza tym bardzo lubię ten program, a zwłaszcza jak jest wielkie bum  ;D
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości