Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Informacje dla korzystających z FTP

Niestety, z przyczyn od Piotra niezależnych FTP "sonda.nowiny.pl" zawiesza swoją działalność.

:'(
EDIT 2009-07-08 przez Radek68

Pierwszy FTP Sondy:

sonda.nowiny.pl

(login i pass na pw - tylko dla udzielających się na forum)

Piotr

Jako że  forum pozwala na wysyłanie ograniczonej liczby wiadomości na pw, poza tym samo wysyłanie wiadomości jest nieco kłopotliwe (ręczne wyszukiwanie użytkowników) pomyślałem, że można by informować o aktualizacji pocztą elektroniczną.
Wszystkich zainteresowanych otrzymywaniem takiej informacji proszę o wysłanie swojego adresu e-mail na pw. Użyję ich do sporządzenia listy wysyłkowej...
Adresy zostaną tylko do mojej informacji nie będą nigdzie przekazywane, więc proszę się nie obawiać Smile

Piotr

--
Piotr
Korzystający z ftp...
Dziś cały dzień próbowałem wejść na ftp, udało się tylko o 7 z groszami, potem zerwało połączenie i już do 15 nie udało mi sie ani razu wejść...
Czyżby takie obciążenie?
Hejka Radek korzystaj z mego Smile
Co do dostępu to tak samo jak Piotr proszę o wysyłanie wiadomości priv na pocztę bezpośrednio 
PS przypomianam ze są inne FTP - y
(19.11.07, 20:11)maxbit (Marcin) link napisał(a): PS przypomianam ze są 2 FTP jak ktoś chce zrobiś to szybko i konkretnie wiadomo co ( a mam 3Mbpsy ) to please send info for me ;0

Niby są... tylko czemu ten drugi, przy próbie wejścia do katalogu pisze mi "Permission denied"?

Dostałem info od maxbita:
"mój błąd poprawiony" Smile

Ale teraz w ogóle nie mogę wejść... Hi hi

Oczywiście materiały te trafiły na ....
hm...no mam tego 4 czesci "Opowiesci australijskie"...
Maciej Weiss ---
Mi się udało jak na razie ściągnąć tylko pierwszą część, strasznie wolno to idzie ale pare części przez tydzień się nazbierało  Wink
Płynie się zawsze do źródeł... pod prąd... Z prądem płyną śmieci...
Proponuję w tym wątku podać, w pierwszym poście, namiary na FTPy. Ostatnio dostaję co jakiś czas na PW prośbę o takowe i zawsze odsyłam do któregoś tam posta z któregoś - już nie pamiętam którego - tematu i zawsze muszę sobie to przypominać.
A tu taki ładny temat: "Informacja dla korzystających z ftp"

Zawsze dodaję też prośbę o bezpośrednie zwrócenie się do Piotra lub maxbita (Marcina) o pełny dostęp. W zasadzie to takowy ("pełny RW") powinien być tylko dla "sprawdzonych" użytkowników, a poza nim powinien być "pełny, ale tylko do odczytu" oraz zwykły. Tak myślę. A może tak jest? Już sam nie wiem Smile
No cóż... namiar jest w pod tematem "linki na temat sondy"
http://astro4u.net/yabbse/index.php?topi...#msg126637

(Login i pass do ftp tylko dla osób udzielających się na forum.)

Piotr

--
Piotr

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości