Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nie tylko SONDY żal
Ja słyszałem że Pan Roman (i to chyba gdzieś tu na forum - ktosgo kiedyś tam spotkał) jest na coś tam chory .... (mozę to plotka - mam taką też nadzieje)
Odpowiedz
Tutaj jest link do wywiadu z panem Kancirukiem z czasów Kwantowych: http://img195.imagevenue.com/aAfkjfp01fo..._126lo.jpg
Moja szwagierka pracuje w sądzie, ale Kurka i Kamińskiego nie zna.
Odpowiedz
link jest martwy, rzuc prosze prawidlowym...
Maciej Weiss ---
Odpowiedz
Wrzucam jeszcze raz tym razem na fotosik.pl. Powinno być lepiej.

[Obrazek: e110871e4bcf3502m.jpg]
Moja szwagierka pracuje w sądzie, ale Kurka i Kamińskiego nie zna.
Odpowiedz
dzieki serdeczne,

Pytanie do P.Tomasza Pycia: czy TVP dysponuje archiwum serii KWANT ? przynajmniej po czesci ?

pozdrawiam,
Maciej Weiss ---
Odpowiedz
Pamiętam "Kwant" w czwartkowe popołudnia, może nawet bardziej jak "Sonde" - byłem już troche starszy wtedy. Nie wiem, może zbyt mało oglądam teraz TV (szczególnie naszą TVP) ale nie widziałem podobnych programów dla młodzieży. W latach 90-tych był taki cykl programów TV edukacyjna czy coś w tym sensie, puszczali je w godzinach południowych, w każdym dniu była inna tematyka, zdaje się że we wtorki było o astronomii i lotach kosmicznych. Na ile miałem możliwość (a było to o takiej porze że najczęściej byłem w szkole) ogłądałem te programy z zapartym tchem, były w nich filmy dokumentalne z lotów kosmicznych. Może ktoś dysponuje zapisem na VHS czy innym nośniku ?
SKDOB 10", okulary od kompletu plossl 10 i 25 mm, Vixen NLV 6mm ZRT-460M 20* MADE IN RUSSIA
Odpowiedz
(26.11.07, 21:25)tompyc link napisał(a): "Nasz Bałtyk" to był mój program i żadnego dr Rabskiego nie zatrudniałem. Przynajmniej nie pamiętam.

hmm to skąd mi się wziął? Nawet pamiętam jak wyglądał - taki siwiejący z brodą. Na pewno występował w tym programie wielokrotnie, no chyba, że był tez inny program odcinkowy o Bałtyku (nie kojarzę). Sprawdziłem w necie - taka osoba istnieje: dr Kazimierz Rabski (napisałem maila do niego - wszystko się powinno wyjaśnić)

Ale nie zmienia to faktu, że Nasz Bałtyk baaardzo mi się podobał. Chętnie bym obejrzał powtórkę.
Teleskop TAŁ1 - Mizar, lornetka Tento 10x50, Nikon 7x50.
Odpowiedz
(19.11.07, 19:49)Solar link napisał(a): Czy ktoś pamięta jak nazywał się program nadawany w niedzielę przez półtoraj godziny,
od 17:25 do 19:00 okres druga połowa lat '80. Ogólne wiadomości ze świata.

Ten program nazywał się "Bliżej świata" i kończył się "Benny Hillem" - pamiętam, że właśnie po Benny Hillu przełączało się na dobranockę na "jedynce". ;D
Odpowiedz
(06.12.07, 21:05)Paweł Trybus link napisał(a): Ten program nazywał się "Bliżej świata" i kończył się "Benny Hillem" - pamiętam, że właśnie po Benny Hillu przełączało się na dobranockę na "jedynce". ;D
Tak dokładnie tak, kojarzę sobie choć samego Benny Hilla nie pamietam  ???
Pamiętam tylko że w ostatnią 15min przed końcem programu było o modzie a muzykę do tego śpiewał "Blade".
www.zsma.pl http://jand.webd.pl/met/ Bresser 70/700 SkyLux; BPC5 8x30
Odpowiedz
(12.12.07, 17:30)Solar link napisał(a): Tak dokładnie tak, kojarzę sobie choć samego Benny Hilla nie pamietam  ???

Może dlatego, że kończył się "Bitte lachen".
Harrison Bergeron
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości