Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LOST
Jesli chcecie Falloutowe klimaty polecam stary film: TheDayAfter. Wprawdzie efekty specjalne slabe, ale film ma niesamowity klimat, wlasnie skonczylem ogladac i dochodze do wniosku ze po ataku jadrowym pecha beda mieli ci, co przezyja. Nie licze ofkoz tych co beda rakiety odpalac w cieplych bunkrach.

A jakby ktos chcial poczytac troszke o tym jak dzialaja atomowki, jaka dawka promieniowania zabija, i ile km od centrum wybuchu musisz byc zeby miec szanse na przezycie, i dlaczego dziura ozonowa moze byc spowodowana probami broni jadrowej polecam ta stronke
http://www.atominfo.org/
mozna sie lekko podlamac jak czlowiek pomysli ile tego rdzewieje u ruskich i ile lezy gdzies w zapomnianych silosach w USA
[Obrazek: 548760.gif] Orion 200/1200
Odpowiedz
NO i znana jest już konkretna data startu 3 serii Lost w AXN - 11 lutego
(właśnie widziałem reklamę na AXN)

Wkurza jedynie fakt, że z niewiadomych przyczyn AXN od stycznia zaczął puszczać reklamy w trakcie filmów/programów, co jest raczej niezrozumiałe w przypadku komercyjnego kanału TV za który pobiera się abonament - wczesniej reklamy były między programami.
Nie byłoby to takie złe - w końcu i tak większość kanałów ma reklamy w trakcie programów - gdyby nie to, że AXN puszcza średnio reklamy co 8 minut na przez 10 minut...  :o
Newton 170/900, Zenica 8-24x40 + statyw, B 7x35, PTMA Białystok, SOK PTMA [Obrazek: PL677730_03.gif]
Odpowiedz
Siemka,

Powiedzcie mi ludziska, ile było odcinków LOST w 3 serii, 6? Goście z AXN dali tylko tyle odcinków, a dzisiejszej niedzieli leci coś innego.

Pozdr
Porucznik Celestron C6-N, starszy szeregowy SkyMaster 15x70 i szeregowy Tento 12x45
Odpowiedz
trzecia seria bedzie miala normalnie - 24 odcinki, ale najpierw zdecydowali sie wypuscic miniserie, ktora jest czescia trzeciej serii i sklada sie z 6 odcinkow. leciala w ub. roku w usa, a kolejne odcinki puscili 7-ego lutego. w Polsce axn puscil najpierw te miniserie, a nastepne odcinki beda emitowane po jakims czasie - ok. 2 - 3 miesiace.
Odpowiedz
Jest przerwa 3 tygodnie w puszczaniu LOSTa - kolejne odcinki juz od 8 kwietnia - poczytajcie na stronce AXN  Wink
Newton 170/900, Zenica 8-24x40 + statyw, B 7x35, PTMA Białystok, SOK PTMA [Obrazek: PL677730_03.gif]
Odpowiedz
Hyhy.. kolejny wątek odświeżam  ;D

Czy ktoś jeszcze to ogląda? Mam przyjemność wbijać do kolegi raz na jakiś czas, a ściągają mu się odcinki same na TV (ma N!). Tak dla nie wtajemniczonych - właśnie (od stycznia) leci 5 seria LOST (sic  Tongue ;D), i muszę powiedzieć, że.. wgniata mnie konkretnie znowu w fotel !
Obecnie jestem po obejrzeniu 9 odcinka.. niesamowite jest to jak mocno zakręcają akcją, tego co pokazują w tej serii (bo 4 przyznam była taka sobie mimo paru ciekawych odpowiedzi na pytania oraz niesamowitego zakończenia - pyk&plum  Wink ) nie wymyśliłby chyba nikt poza scenarzystą. Wszystko to sprawia, że mimo tak długiego okresu trwania serialu przysiadając do 5 serii zupełnie inaczej się to wszystko ogląda.. rozwiązują się (albo właściwie to nazywając - rzucane jest więcej światła) kolejne zagadki, mimo faktu że ciągle powstają nowe - chociaż już nie tak mocno przytłaczające - zmuszają do łączenia faktów, myślenia itd.

(15.10.06, 20:06)McQueen link napisał(a): No ja juz po obejrzeniu pierwszych dwoch odcinkow trzeciej serii, i nie wiem czy to kwestia tego ze nieco od lostowych klimatow ale pierwsze minuty daja takiego kopa ze cala reszta znow nabiera rumiencow, choc wciaz denerwuja mnie milony pytan i zadnych odpowiedzi...heh nerwow troche szkoda Smile

To samo jest na początku 5 serii, bodajże w 6 odcinku (pomijając początek ofkorz) jest dodatkowy kop.. i po prostu (jak to mawiał Maquis  Wink) urywa konkretnie dupę!

(07.02.06, 23:31)kanarkusmaximus link napisał(a): Ja nie ogladalem owego serialu - natomiast kolega, co oglada wszystko prawie co jest w tv (taka ma prace) mi napisal niedawno, ze wg niego to w tym serialu mam sobowtora w postaci Jacka, chyba lekarza. Czy to dobrze czy zle??

Myślę, że mozliwe jest że będziesz wyglądał podobnie za jakieś 20 lat  ;D Musisz tylko od czasu do czasu zarost zapuścić..  :Smile

Hehe.. i jak to Masiek napisał parę lat temu w tym wątku że wie gdzie fabuła zmierza, hmm myślę że w 5 serii każdy zostanie niesamowicie zaskoczony!  Smile
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości