Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konkursowa gratka - gwiezdna zagadka
Jako, że od czasu do czasu zerkam na zmienne, więc z góry odrzuciłem swój udział w konkursie  :'(. Dodatkowo w tym samym czasie "robiłem" Ligę i trochę brakowało mi sił  Wink. Teraz żałuję, że nie postąpiłem jak Damian i nie wystartowałem poza głównymi zmaganiami.

Brak adrenaliny związany z brakiem bezpośredniej rywalizacji sprawiał, że zdjęciom przyglądałem się krótko i albo rozpoznawałem gwiazdy, albo i nie  ;D i w drugim przypadku  :-[ uciekałem do innych wątków. Co ciekawe trudności z rozpoznaniem miałem także w przypadku łatwych zdjęć. Jednak aparat fotograficzny widzi nieco inaczej niż ludzkie oko.

Czekam więc na następną edycję, w której postaram się wystartować  Smile. Rozumiem jednak Henryka, że pragnie odpocząć, bo mam to samo po trzeciej edycji LA  ;D

I ja przyłączam się do gratulacji dla Henryka i Zbyszka za organizację. Henryk wspomniał, że wzorował się na "mojej" punktacji, a ja będę musiał się wzorować na henrykowej organizacji  Big Grin
Odpowiedz
Dziekuje Henrykowi za ten konkurs - dla mnie do najlatwiejszych nie nalezal - musialem sie nieprzecietnie napocic przy niektorych zagadkach.
Antyqjonowi naleza sie przede wszystkim gratulacje za zagadke ze zmienna z okolic 52 Cyg oraz za wierszyko-zagadke!!! Wink
Kilka razy tez sie mylilem - a tak szczerze to tylko co do T Tau i R Crb bylem pewien co to za rozgwiazdy. A runda druga dla mnie byla istna męką (wieksza niz ostatnia, gdzie prawie 2 godziny myslalem co to za zmienna). Wink
Wniosek z tego konkursu dla mnie jest jeden - trzeba sie uczyc!! Trzeba obserwowac czesciej!!
Odpowiedz
Ja bardzo przepraszam, ale przejrzałem te wszystkie nagrody i tak mi się one spodobały, że postanowiłem sobie je zatrzymać. W końcu mi się należy  ;D Wink.
Odpowiedz
(20.12.05, 16:54)Henryk link napisał(a): Ja bardzo przepraszam, ale przejrzałem te wszystkie nagrody i tak mi się one spodobały, że postanowiłem sobie je zatrzymać. W końcu mi się należy  ;D Wink.

Ej, a filtry miały być dla mnie... Tongue ;D Wink
Zbyszek Siciarz Tarnów - Mościce: 50° 00' 08'' N, 20° 55' 37'' E Skylux 70/700 na montażu Astro-3, lornetki 8x30, 10x50, 12x60 Kurs PHP antyqjon - blog
Odpowiedz
Sporo czasu minęło od konkursiku, czekam na następcę, który zrobi coś podobnego. Może i ja wziąłbym udział Wink.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości