Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ponownie starry night 4.0
a Tongue bo skrót taki dałes nie znany mi wczesniej,no mam 98 ...
Odpowiedz
No dobrze, to znaczy że jakiś program (starry?) mógł coś namieszać w systemowych dll'ach i może to od tego się sypie. Będzie potrzebna płytka od windowsa a konkretniej pliczek Win98_26.cab. O ile pamiętam to w 98 już można było "wchodzić" do .cab'ów z explorera.
Wyciągnij z tego caba pliczki comctl32.dll i comdlg32.dll (np. na pulpit).

Teraz idź do katalogu z windą (c:\win98, c:\windows... ) i potem do katalogu SYSTEM.

Zrób kopie zapasowe comctl32.dll i comdlg32.dll z systemu - np. skopiuj je do c:\. Teraz wrzuć te z pulpitu do SYSTEMu. Zrób reset i sprawdź czy działa.

Może się okazać, że jakieś inne programy przestaną działać, wtedy wystarczy przywrócić kopie zapasowe z c:\.

Ciekawe czy zadziała Smile Jak nie to może directx albo stare sterowniki od karty graficznej :-\
Odpowiedz
Używa ktoś jeszcze.
Bo ja tu klik tam klik i przez pomyłkę kliknąłem OpenGL off.
I teraz za groma nie mogę wrócić do OpenGL.
Mam na starym kompie win98CE i przez 6 lat program mi smigał że hej.
A teraz taki niefart.
Nie wiem czy gdzieś pogrzebać czy odinstalować ponownie ale gdzie są stare instalki ???  :-\
Normalnie chyba w ARCHEO.
Co teraz na topie jest z programów bo do tego SNP 4 przyzwyczaiłem sie jak do starych kapci... :Smile
Dawał takie realne obrazy gwiazd, że stwarzał złudzenie patrzenia na żywo.
CDC się chowa. Mało przyjazny jest dla użytkownika (dla mnie).
Pozdrawiam Adam z Dolaszewa
Odpowiedz
Włączanie i wyłączanie OpenGl-a w SN można przeprowadzić z poziomu karty w uruchomionym programie. Potem trzeba go (program) uruchomić ponownie, albo odwlec zmianę do następnego uruchomienia.
Dariusz Żołnieruk, Gdynia: 54°32'54,62"N , 018°32'04,78"E<br />tel.: 505-83-46-84<br />refraktory: tuningowany Sky-Watcher 120/1000 z nasadką bino Max Bright BP i Astrokrak "Pronto" 66/400, lornetki: BPC Tento 20×60 na "żurawiu", Vivitar 10×50 i BPC2 Tento 7×50
Odpowiedz
W karcie mogę zmieniać, ale w SNP "Preference" nie chce mi się otwierać.
Zamiast tego otwiera mi się zakładka na dole "preference" tak jak nowe okno.
Chyba muszę w ARCHEO poszukać starych płytek.
Albo może ktoś jeszcze coś doradzi.... zanim odinstaluję... :Smile

Pozdrawiam Adam z Dolaszewa
Odpowiedz
Hm, ale rozumiem, że masz włączone OpenGL samo w sobie w Win?
Odpowiedz
witam, kurcze blade mam kłopot z STARRY NIGHT V. 3.0musiałem kupić laptopa z programem win 8 i nie działa program K3CCD i starry nightv. 3.0
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości