Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ciekawostki około Sondowe ;)
Sprowokowałem już jeden temat na forum to nie zaszkodzi i drugi.

Wcześniejszy traktuje o kasetach betacam a w tym wrzucę coś innego co potwierdzi niedowiarkom że "nie urwałem się choinki".
Mam nadzieję że dla większości to co wrzucę będzie niewidzianą nigdy wcześniej nowością i sprawi Wam choć odrobinkę radości.
Lecimy z prezentami:

Odpowiedz
a może jakiś scenariusz dla ciekawskich Wink
oto scenariusz tele-komputera:

Odpowiedz
kurczaki zapomniałem o najważniejszym;
ktoś wiedział że T.P. miał jakieś plany na nową sondę ?
bo tu jest coś ciekawego co daje do myślenia:

Odpowiedz
(17.10.15, 20:31)federalles napisał(a): kurczaki zapomniałem o najważniejszym;
ktoś wiedział że T.P. miał jakieś plany na nową sondę ?
bo tu jest coś ciekawego co daje do myślenia:

Czy zechcialbys odslonic troche tajemnicy jakim to cudem wszedles w posiadanie tych rarytasow?
Konksje rodzinne z TP czy moze jakis niesamowity zbieg okolicznosci: w stylu znalazione na smietniku z makulatura ?
Odpowiedz
federalles - rewelacyjne materiały!
Z tego co sobie przypominam Tomasz Pyć, gdy go pytaliśmy na spotkaniu, to wspominał, że jakieś plany miał, czy nawet ma, ma jakieś materiały, ale o szczegółach nie mówił.
O materiałach które ma mówił tyle, że można je spokojnie wykorzystać, tylko trzeba podłożyć nową ścieżkę dźwiękową z nowym lektorem.
Z materiałów które miał Tomasz Pyć wiemy jeszcze, że Telekomputer miał przegrany na VHS, oczywiście co teraz z tym się dzieje nie mam pojęcia.
W każdym razie uważam, że masz naprawdę świetne materiały, podejrzewam że jest tego więcej, byłoby ogromną stratą gdyby to miało nie ujrzeć światła dziennego.
Odpowiedz
Cytat:...Konksje rodzinne z TP czy moze jakis niesamowity zbieg okolicznosci: w stylu znalazione na smietniku z makulatura ?..

no to by była historia jak z taniego amerykańskiego filmu Wink

Przeglądałem w końcu te kasety (w sensie opisy), niestety nie ma ich zbyt wiele Confused

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
A propo tego skryptu Sonda + to szybka analiza materiałów z segregatora (chronologia materiałów u P. Tomasza była na poziomie wzorcowym) pozwala mi przypuszczać iż to jakiś 1995r.
Odpowiedz
zapomniałem o "niespodziankach" Wink katalog

Odpowiedz
przepraszam że tak na raty sypię postami ale co chwila mi się coś przypomina...
teraz mam nadzieję będzie absolutny rarytasik:
magiczny wszystkowiedzący starusieńki kołonotatnik (z 1968r) z ciekawostkami...

Odpowiedz
Ale materiały Smile
Można muzeum SONDY zrobić Smile
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości