Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Astronomia Amatorska - takiej oferty jeszcze nie było!
#1
Zbliża się nowy rok to i promocja powinna być jakaś szczególna. I jest! Oto ona:

Do końca stycznia 2014 roku można zakupić prenumeratę Astronomii Amatorskiej w cenie zaledwie 10 zł za egzemplarz i to bez względu na jej długość (od 3 do 24 miesięcy) i bez żadnych dodatkowych warunków. Kto ma już wykupioną prenumeratę może ją do końca stycznia 2014 r. przedłużyć w ww. cenie na dowolny okres - maksymalnie 24 miesiące.

Z promocji tej warto skorzystać choćby ze względu na fakt, że mocno zostanie ograniczona liczba punktów w których dostępna będzie gazeta. Rezygnuję bowiem (od stycznia) ze sprzedaży jej za pośrednictwem firmy Kolporter. Tym samym gazeta zniknie z części kiosków i sklepów.
Odpowiedz
#2
A tymczasem numer grudniowy już wysłany do prenumeratorów.Załączone pliki Miniatury
       
Odpowiedz
#3
Styczniowy numer już w drukarni. Przypominam, że numer ten nie będzie dostępny w kioskach i sklepach obsługiwanych przez Kolporter, a jednocześnie dostępny jest wysyłkowo w prenumeracie w super cenie 10 zł/egz. Dlatego warto przestawić się na zakup bezpośrednio z wydawnictwa.


Załączone pliki Miniatury
       
Odpowiedz
#4
Pierwszy numer gazety pod nową nazwą ma przyjść dzisiaj z drukarni. Zaadresowane koperty już czekają. Zatem dzisiaj gazeta powinna wyjść do prenumeratorów.
Po kolejnym "przemiłym" kontakcie z kompetentnymi inaczej urzędnikami Poczty Polskiej postanowiłem przejść do konkurencji czyli InPost'u. Obsługuje on tylko wybrane miasta co powoduje, że ok. 1/3 prenumeraty dalej będzie obsługiwać Poczta Polska. Ostatnio, gdy 23 grudnia wysyłałem nr styczniowy Poczta Polska potrafiła dostarczyć niektóre egzemplarze dopiero ok. 10 stycznia. Mam nadzieję, że z InPostem będzie lepiej. W razie nieotrzymania przez prenumeratora gazety do najbliższego wtorku (28.I) proszę o informację na maila.


Załączone pliki Miniatury
       
Odpowiedz
#5
a czy można dostać numery z poprzednich miesięcy np z grudnia 2013?
Odpowiedz
#6
Tak, większość numerów archiwalnych jest dostępna wysyłkowo z redakcji, m.in. grudzień 2013. Numery archiwalne są tańsze, za 8 zł z wysyłką.
Informację które konkretnie numery archiwalne są dostępne umieszczam na stronie www.astronomia-amatorska.pl/jak.html
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości