Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Możliwość zderzenia dwóch komet ?
...Jak prawdopodobne jest zderzenie dwoch komet?

-- edit

wiadomosc wyedytowana z powodu niezgodnosci z regulaminem.
Odpowiedz
w 13,7 miliardowej historii wszechświata pewnie z raz się zderzyły, a ja do tej pory mam się dobrze  Tongue
Synta 10; Tele Vue Panoptic 24 mm Plossl 6,7mm;10mm;25mm; Barlow 2x;2,5x; Orion Ultrablock
Odpowiedz
jak bym napisał ze nie jest prawdopodobne to bym skłamał.

Bo niemożliwe nie istnieje.

Gdyby skupić sie na naszym układzie słonecznym - to raczej nasz układ tego nie doczeka... tak to jest prawdopodobne
http://www.kosmosnews.pl : Wszystko jest możliwe, niemożliwe wymaga po prostu więcej czasuSmile Kosmos, w zasięgu twojej ręki
Odpowiedz
  ;D ; a ja sobie kupiłem białe prześcieradło, owinę się w to to i legnę  będę czekał na " bum bum "  ;D ;D
Odpowiedz
W nawiązaniu do postu wyżej - jakieś 50 lat temu, w LO, kiedy uczono nas takiego przedmiotu Przysposobienie Wojskowe, znane było takie powiedzenie.

"Jeśli zobaczysz w oddali błysk i charakterystyczny grzyb (atomowy) to należy jak najszybciej położyć się na ziemi, przykryć się "Trybuną Ludu" i powoli, aby nie wzbudzić paniki,  czołgać się w kierunku najbliższego cmentarza..."  ;D
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości