Witaj gościu, Jeśli czytasz tę wiadomość to znaczy że nie jesteś zarejestrowany. Kliknij i zarejestruj się by w pełni korzystać z wszystkich funkcji naszego forum.


Astronomia Amatorska - astro4u.net - Regulamin forum

Witamy na najstarszym forum miłośników astronomii w Polsce. Cieszymy się iż razem z nami chcesz rozwijać swoje zainteresowanie najpiękniejszą częścią nauki jaką jest astronomia. Zapraszamy Cię do rejestracji jednocześnie prosimy o przestrzeganie niezbędnych zasad obowiązujących na forum.

Rejestrując się na astro4u.net zgadzasz się przestrzegać wszelkich reguł jakie obowiązują na tym forum.

Zgadzasz się nie publikować obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych lub obrażających mniejszości rasowe, religijne i seksualne materiałów, jak również innych materiałów, które mogą pogwałcać prawo w Twoim kraju, kraju, gdzie astro4u.net jest hostowane lub Prawo Międzynarodowe. W przypadku postępowania niezgodnego z powyższymi zasadami, zostaniesz natychmiastowo i bezapelacyjnie zbanowany, a Twój Dostawca Internetu zostanie przez nas powiadomiony o takim postępowaniu. Adres IP każdego postu jest zapisywany w celu przestrzegania zasad i/lub udowodnienia ich łamania. Zgadzasz się, że administracja ma prawo do usuwania, edycji, przesuwania i zamykania każdego Twojego tematu oraz Twoich postów. Jako użytkownik zgadzasz się na to, by Twoje informacje były zachowane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże ani astro4u.net, ani MyBB (producent forum) nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hakerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

Konta zawierające reklamy będą usuwane a adresy blokowane. Forum na charakter nie komercyjny i każda forma reklamy musi zostać uzgodniona z administracją forum.

Staramy się popularyzować astronomię amatorską od lat i mamy nadzieję iż będziesz z nami w tym uczestniczył.